Doordachte techniek en intelligente systemen zijn pas waardevol wanneer ze een functie hebben. Meer dan wie ook hebben de Japanse autofabrikanten dit door, en dat merk je ook aan deze Lexus LBX. Deze dealeronderhouden Lexus heeft slechts 10 kilometer gelopen, het bouwjaar is 2025. Zuinig rijden, minder uitstoot, maximale radius. Door de hybride motor die elektrisch én benzinerijden mogelijk maakt is dit de ideale combi. Laat de kou maar komen! Je zit altijd goed met de heerlijke stoelverwarming. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Ook is de auto voorzien van: 18 inch lichtmetalen velgen, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Je leest alle belangrijke functies helder af dankzij het digitale dashboard. Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot jouw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee je comfortabel onderweg bent. Ingebouwde spraakbediening maakt het mogelijk om de auto te bedienen zonder dat jouw aandacht wordt afgeleid. Deze Lexus LBX is voorzien van remote services. Via je smartphone bedien je diverse functies ook op afstand en krijgt je informatie over de status van je auto. Wat je ook in deze auto kunt vinden zijn Mark levinson premium audiosysteem, WIFI-hotspot, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, draadloos opladen en DAB ontvangst.
Je geniet nog meer van het rijden met jouw Lexus omdat je wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Je hoeft onderweg je hoofd nooit te draaien of je blik te verplaatsen om dashboard-info af te lezen. De head-up display projecteert alles op de voorruit. Je kunt rijden als een jachtpiloot. In het instrumentarium zie je tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor je leest. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, forward collision warning system, vermoeidheidsherkenning en autonoom remsysteem.
Heb je interesse in deze mooie Lexus? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
Bedrijfsinformatie
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
Meer informatie
Modelreeks: jan. 2024 - 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Vermogen: 100 kW (136 PK)
Vermogen brandstofmotor: 68 kW (92 PK)
Motorrijtuigenbelasting: geen
Fabrikant: Lexus Breda Huifakkerstraat 5 4815PN BREDA, NL 076-5711933 http://www.louwman.nl [email protected]