Deze Toyota Auris staat garant voor vele veilige en comfortabele kilometers. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Bij de rijke uitrusting horen ook metallic lak, elektrisch bedienbare ramen voor en elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels.
In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten. Ook boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord.
Dat de kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het tellerrapport van Nationale Autopas. We kunnen u wel duizend dingen over deze auto vertellen, maar het is beter als u hem zelf komt bekijken en ervaren. Neemt u snel contact met ons op?
BedrijfsinformatieBenieuwd naar deze auto? Plan dan snel een afspraak in. Wij zetten de auto voor u klaar zodat u deze rustig kunt ontdekken.
Staat de auto te ver bij u vandaan? Geen probleem, dan plannen we een videogesprek in. Zo kunt u de auto vanuit huis uitgebreid bekijken. Voor service en garantie kunt u terecht bij Louwman vestigingen door heel Nederland. Met ruim 70 locaties is er altijd eentje in de buurt.
Met een auto van Louwman kiest u bewust voor zekerheid. Wij zijn een familiebedrijf met focus op de lange termijn. Met bijna 100 jaar ervaring maken wij buitengewone service heel gewoon.
Meer informatieModelreeks: feb 2007 - feb 2009
Modelcode: E150
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.750 kg
APK: Nieuwe APK bij aflevering
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Motorrijtuigenbelasting: € 142 - 160 per kwartaal