Laat u verrassen door deze Suzuki Alto. Het is een auto die dankzij zijn uitgekiende concept praktisch is in het gebruik, maar tevens veilig en comfortabel. Deze Suzuki heeft 140066 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2009. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Bij de rijke uitrusting horen ook metallic lak, elektrisch bedienbare ramen voor, bumpers in carrosseriekleur en neerklapbare achterbank.
En natuurlijk is er ook gedacht aan airconditioning. Natuurlijk behoren verstelbaar stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Suzuki Alto samen. Een noodsituatie? Dan is remmen cruciaal. Daarom heeft deze Suzuki Alto Brake Assist als remondersteuning.
Natuurlijk wordt deze auto geleverd met Bovag Garantie. Klinkt dit allemaal aantrekkelijk? Maak dan een afspraak met onze verkoper!
BedrijfsinformatieBenieuwd naar deze auto? Plan dan snel een afspraak in. Wij zetten de auto voor u klaar zodat u deze rustig kunt ontdekken.
Staat de auto te ver bij u vandaan? Geen probleem, dan plannen we een videogesprek in. Zo kunt u de auto vanuit huis uitgebreid bekijken. Voor service en garantie kunt u terecht bij Louwman vestigingen door heel Nederland. Met ruim 70 locaties is er altijd eentje in de buurt.
Met een auto van Louwman kiest u bewust voor zekerheid. Wij zijn een familiebedrijf met focus op de lange termijn. Met bijna 100 jaar ervaring maken wij buitengewone service heel gewoon.
Meer informatieModelreeks: apr 2009 - jan 2012
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.250 kg
APK: Nieuwe APK bij aflevering
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Motorrijtuigenbelasting: € 75 - 85 per kwartaal