Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze Mercedes-Benz GLC heeft 29885 kilometer gelopen, hij is van het bouwjaar 2020. Een solide hybride: zowel een elektromotor als een verbrandingsmotor voor maximaal rijplezier en minimale milieubelasting. Geen gerommel bij het inladen; één druk op de knop en de elektrisch bedienbare achterklep gaat open. En precies zo gemakkelijk is het met het elektrisch bediende glazen panorama dak! Stoelverwarming hoort ook bij de uitrusting van deze auto. Bij de uitrusting van deze Mercedes-Benz horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, aluminium dakrailing, extra getint glas, led-achterlichten, elektrisch inklapbare buitenspiegels, led-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Het high performance audiosysteem staat garant voor een levendige en krachtige muziekweergave. Telefoon onderweg aan de lader? Daar komt geen kabeltje aan te pas, want deze Mercedes-Benz GLC is voorzien van een draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. Verdere voorzieningen op dit systeem zijn: connected drive services, full map navigatiesysteem, multifunctioneel sportstuur en dashboard met spraakbediening. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. De ruitenwissersnelheid wordt bij iedere bui perfect geregeld dankzij de regensensor. Ervaar het comfort van inparkeren met parkeersensoren. Deze auto laat zich moeiteloos in elk parkeervak manoeuvreren. Cruise control is aanwezig; prettig voor de lange einden. Ook lederen stuur en automatisch dimmende buitenspiegels zijn aan boord.
De automatische veiligheidssystemen in deze Mercedes-Benz fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt.
Wij leveren deze auto aan u met Bovag Garantie. Maak nu een afspraak voor een proefrit!
BedrijfsinformatieBenieuwd naar deze auto? Plan dan snel een afspraak in. Wij zetten de auto voor u klaar zodat u deze rustig kunt ontdekken.
Staat de auto te ver bij u vandaan? Geen probleem, dan plannen we een videogesprek in. Zo kunt u de auto vanuit huis uitgebreid bekijken. Voor service en garantie kunt u terecht bij Louwman vestigingen door heel Nederland. Met ruim 70 locaties is er altijd eentje in de buurt.
Met een auto van Louwman kiest u bewust voor zekerheid. Wij zijn een familiebedrijf met focus op de lange termijn. Met bijna 100 jaar ervaring maken wij buitengewone service heel gewoon.
Meer informatieModelreeks: jul 2019 - 2022
Modelcode: X253
Aandrijving: Vierwielaandrijving
GVW: 1.705 kg
Bekledingcode: 631
APK: Nieuwe APK bij aflevering
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 286 per kwartaal