U bent hier: HomeAanbodMazda2

Mazda 2

1.5 Skyactiv-G GT-M
Mazda 2
360°
Mazda 2Mazda 2Mazda 2Mazda 2Mazda 2Mazda 2
+33 foto's

Mazda 2

1.5 Skyactiv-G GT-M
Koopprijs

€ 14.945

BTW is verrekenbaar
Deze auto staat bij Louwman Mazda Tilburg
Bel ons op 013 - 369 92 24

Afleverpakketten

Louwman Basis
Gratis
Louwman Zekerheid
€ 699
Louwman Premium
€ 999
Totaal
€ 14.945
BTW is verrekenbaar

Belangrijkste kenmerken

Bouwjaar
2019
Kenteken
G451DX
KM-stand
117.974
Brandstof
Benzine
Carrosserie
Hatchback 5-drs
Transmissie
Automaat
Kleur
Rood metallic
Max vermogen
90 pk
Energielabel
D

Omschrijving

Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij jou past. Deze Mazda 2 heeft 117974 kilometer gelopen, hij is van het bouwjaar 2019. De motor in deze Mazda maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Je zit er altijd warmpjes bij door de stoelverwarming. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED...

Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij jou past. Deze Mazda 2 heeft 117974 kilometer gelopen, hij is van het bouwjaar 2019. De motor in deze Mazda maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Je zit er altijd warmpjes bij door de stoelverwarming. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.

De achteruitrijcamera vergemakkelijkt achteruit inparkeren. Je ziet duidelijk wat er achter de auto gebeurt. Onbedoeld snijden na het inhalen gebeurt niet meer, dankzij de achteropkomend verkeer waarschuwing. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. In deze Mazda kun je je concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor je in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. Je hoeft er niets aan te doen. De cruise control zorgt voor een mooie, gelijkmatige snelheid die je zelf instelt. Dat is relaxt! Deze auto is voorzien van dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, schakelpaddles aan het stuur, DAB ontvangst, keyless entry en boordcomputer.

In de Mazda 2 heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. Brake assist is jouw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat je sneller stilstaat. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.

Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met BOVAG Garantie. Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet je hem ook zelf ervaren. Je bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.


Bedrijfsinformatie

Wij zijn Louwman.

100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.

Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.


Meer informatie

Modelreeks: aug. 2018 - dec. 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.530 kg
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Motorrijtuigenbelasting: € 114 - € 125 per kwartaal
Fabrikant: Louwman Mazda Tilburg Kraaivenstraat 10 5048AB TILBURG, NL 0135959190 http://www.louwman.nl [email protected]
Onderhoudsboekjes: Digitaal

Bekijk volledige omschrijving
Sluit volledige omschrijving
Uitrusting & opties
Specificaties
  • Airco automatisch
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Cruise control
  • LED mistlampen
  • Lichtmetalen velgen 16"
  • Navigatiesysteem full map

Interieur & Comfort

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airbag bestuurder
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Boordcomputer
  • Cruise control
  • Elektrische ramen achter
  • Elektrische ramen voor
  • Head-up display
  • Keyless entry
  • Lederen versnellingspook
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Spraakbediening
  • Stuur leder
  • Stuur multifunctioneel
  • Stuur verstelbaar
  • Voorstoelen verwarmd

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Dimlichten automatisch
  • LED koplampen
  • LED mistlampen
  • Lichtmetalen velgen 16"

Veiligheid

  • Achteropkomend verkeer waarschuwing
  • Achteruitrijcamera
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Autonomous Emergency Braking
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Brake Assist System
  • Cruise control
  • Dodehoek detector
  • Elektronische remkrachtverdeling
  • Elektronisch Stabiliteits Programma
  • Extra getint glas achter
  • Grootlichtassistent
  • Hill hold functie
  • LED dagrijverlichting
  • LED mistlampen
  • Parkeersensor achter
  • Regensensor
  • Rijstrooksensor
  • Start/stop systeem

Infotainment

  • Bluetooth
  • Multimedia-voorbereiding
  • Navigatiesysteem full map
  • Radio cd speler

Overige opties

  • Bekleding stof
  • Airco automatisch
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti doorSlip Regeling
  • Dab
  • Dakspoiler
  • Keyless start
  • Schakelpaddles
  • Uitparkeer waarschuwing
  • Vermoeidheids herkenning
Bekijk alle opties
Sluit alle opties
  • Cilinderinhoud
    1.496
  • Aantal cylinders
    4
  • Max. vermogen
    90 pk

Technische specificaties

  • Cilinderinhoud
    1.496
  • Aantal cylinders
    4
  • Max. vermogen
    90 pk
  • Aantal versnel.
    6
  • Gewicht
    1.005 kg

Prestaties

  • Acceleratie 0-100 km/u
    12 sec.
  • Verbruik snelweg
    4.7 l/100km
  • Verbruik stad
    6 l/100km
  • Verbruik gecombineerd
    5.2 l/100km
  • Topsnelheid
    177 km/u
  • Tankinhoud
    44 liter
  • CO2 uitstoot
    118 g/km
  • Energielabel
    D

Afmetingen

  • Breedte
    170
  • Hoogte
    150
  • Lengte
    406
  • Max. toelaatbare massa
    525
  • Ledig gewicht
    1.005 kg
  • Max. aanhanger geremd
    900
  • Max. aanhanger ongeremd
    545
  • Wielbasis
    257
Bekijk alle specificaties
Sluit alle specificaties

Meer weten over

Je auto inruilen
We begrijpen dat het inruilen van jouw auto een belangrijke beslissing is, en daarom bieden we een eerlijke prijs voor jouw auto en maken we het proces gemakkelijk en snel.

Onze specialisten staan voor je klaar om je te helpen bij het inruilen van je huidige auto. Zij bepalen middels een taxatie de technische en optische staat van de auto. Op basis hiervan ontvang je een gegarandeerde inruilprijs.
Garantie en zekerheden
NAP

Nationale Autopas

Bij elke Nederlands geleverde auto controleren wij de kilometerstand aan de hand van het NAP-systeem. Daarnaast controleren we de onderhoudshistorie door middel van het serviceboekje en/of het centrale werkplaats-systeem. Met het Nationale Auto Pas rapport (tellerkaart) weet u exact waar u aan toe bent. De tellerkaart wordt meegeleverd bij uw occasion.
BOVAG

BOVAG

Louwman Dealerbedrijven is aangesloten bij de BOVAG-organisatie dit betekent voor u dat u deze occasion kunt kopen met zekerheid en garantie van BOVAG.

Veelgestelde vragen

Kan ik bij jullie ook leasen of financieren?
Jazeker, voor elke vorm van lease of financiering kun je terecht bij Louwman.

Wij bieden het leasen van een nieuwe auto voor particulieren aan in de vorm van private lease. Met Private Lease bij Louwman zitten alle autokosten in één maandbedrag. Je hoeft alleen nog maar te tanken.

Als zakelijk rijder of voor je bedrijf kun je bij ons terecht voor Full Operational Lease, Financial lease en Short Lease. Wil je meer weten over zakelijke lease? Bekijk louwmanzakelijk.nl.
Kan ik mijn huidige auto bij jullie inruilen?
Dat kan zeker. Je kunt je auto altijd bij ons inruilen en bent dan ook van harte welkom bij één van onze vestigingen voor een vrijblijvende taxatie. Wil je geen auto aanschaffen maar wel uw auto aan ons verkopen? klik dan hier.
Hoelang heb ik garantie op een occasion?
We geloven in onze auto’s en geven daarom altijd 12 maanden BOVAG garantie. Zo weet je zeker dat je altijd met een veilige en betrouwbare auto de weg op gaat. Wil je liever nóg meer zekerheid? Informeer bij één van onze specialisten naar de mogelijkheden.
 
Mazda 2