Dit is een auto die is ontworpen voor uw comfort. Deze Lexus IS van het bouwjaar 2012 heeft 162527 kilometer op de teller staan. Deze dealeronderhouden auto is van de eerste eigenaar. De krachtige motor geeft deze Lexus uitstekende prestaties. De meegeleverde stoelverwarming zorgt in no time voor een behaaglijk gevoel als het buiten koud is. Xenonverlichting zorgt voor een heldere witblauwe lichtkleur en een scherp lichtbeeld. Verder is de Lexus uitgerust met: 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, metallic lak, elektrisch bediende ramen, elektrisch bediende, verwarmde en inklapbare buitenspiegels en led-dagrijverlichting.
Als belangrijke extra geldt zonder twijfel het high performance audiosysteem met topkwaliteit geluidsweergave. Harder en zachter met een druk op de knop: de audiobediening op het stuurwiel maakt het mogelijk. Bij de luxe van deze auto hoort ook electronic climate control. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Nooit meer last van een slapende rechtervoet dankzij de uitgekiende cruise control! En deze auto heeft ook sportstuur met schakelpaddels en automatisch dimmende binnenspiegel als standaard uitrusting.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop.
U krijgt ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij deze auto, u weet dan zeker dat de kilometerstand in orde is. Neem contact op en we regelen een afspraak!
BedrijfsinformatieBenieuwd naar deze auto? Plan dan snel een afspraak in. Wij zetten de auto voor u klaar zodat u deze rustig kunt ontdekken.
Staat de auto te ver bij u vandaan? Geen probleem, dan plannen we een videogesprek in. Zo kunt u de auto vanuit huis uitgebreid bekijken. Voor service en garantie kunt u terecht bij Louwman vestigingen door heel Nederland. Met ruim 70 locaties is er altijd eentje in de buurt.
Met een auto van Louwman kiest u bewust voor zekerheid. Wij zijn een familiebedrijf met focus op de lange termijn. Met bijna 100 jaar ervaring maken wij buitengewone service heel gewoon.
Met een auto van Louwman kiest u bewust voor zekerheid. Wij zijn een familiebedrijf met focus op de lange termijn. Met bijna 100 jaar ervaring maken wij buitengewone service heel gewoon.
Meer informatieModelreeks: mei 2010 - mrt 2013
Aandrijving: Achterwielaandrijving
GVW: 1.505 kg
APK: Nieuwe APK bij aflevering
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Motorrijtuigenbelasting: € 208 - 236 per kwartaal